HP Instant Ink – dodávka náplní do tiskárny až k vám domů

Ušetřete až 70 % na tisku.

Co je služba HP Instant Ink?

HP Instant Ink je vaše nové předplatné pro bezstarostný tisk. Od 29 Kč měsíčně získáte automatické dodávky inkoustů do vaší tiskárny. Doprava i recyklace je již v ceně, takže neplatíte žádné další poplatky. Náplně doručíme k vám domů, na homeoffice vašim zaměstnancům nebo do vaší kanceláře dříve, než zjistíte, že docházejí.

Jak to celé funguje?

Vyberete si tiskový plán podle toho, kolik tisknete stránek měsíčně. Je jedno, zda tisknete černobílý text nebo plnobarevné fotky. Jediné, co se zohledňuje, je právě počet vytištěných stran za měsíc. Registrujete se, stáhnete si aplikaci HP Smart, kde si nastavíte svou tiskárnu a můžete začít tisknout!

Předplatné můžete kdykoliv zrušit či změnit. Pokud jedete na dovolenou, jednoduše službu „pozastavíte“. Když nezvládnete vytisknout předplacené množství stran, bezplatně se vám přesunou do dalšího měsíce.

S Instant Ink vám náplně doručíme až ke dveřím

Jaká je pro službu vhodná tiskárna?

Seznam všech kompatibilních zařízení, ke kterým lze službu objednat, naleznete na našich stránkách, stejně jako další informace a odkaz na registraci. Je totiž klidně možné, že doma již Instant Ink ready tiskárnu máte. Pokud zrovna sháníte novou tiskárnu, ať už do domácnost či kanceláře a zaujala vás služba Instant Ink, vybírejte z těchto zařízení.