Průvodce kompatibilními tonery | Jak se liší od originálu a proč jsou tak levné?

Mají lákavou cenu, stojí zlomek oproti originálu. Proč jsou tak levné a dostojí kvalitě originálního toneru? Co jsou kompatibilní tonery a proč si zaslouží vaši důvěru? Kdy naopak upřednostnit originál?

Co jsou kompatibilní tonery a proč jsou tak levné?

Kompatibilní tonery jsou tonery, které nevyšly z továrny originálního výrobce, avšak rozumí si s typem tiskárny, pro kterou jsou vyrobeny. Často jeden kompatibilní toner pasuje do více typů tiskáren. U každého neoriginálního toneru naleznete seznam zařízení, do kterých patří. Kompatibilní tonery nevyrábějí originální výrobci tiskáren, ale jiní výrobci, kteří tiskárnu nevyrobili a produkují pouze tonery. To je důvodem, proč je jejich cena nižší. I když jsou kompatibilní tonery v porovnání s originály levnější, nenechte se zlákat příliš nízkou cenou. Ve většině případů to odráží také nízkou kvalitu. Naopak, pokud si ověříte, že se chystáte koupit kompatibilní toner od kvalitního a ověřeného výrobce, budete spokojeni vy i vaše peněženka.

Kompatibilní tonery s pečetí kvality VŠE PRO TISK

Nekvalitní kompatibilní toner se nevyplatí

Použití nekvalitního kompatibilního toneru může vést k rychlejšímu opotřebení součástí tiskárny a nenávratně ji poškodit. Úsporu za nekvalitní toner pak mnohonásobně přeplatíte v podobě investice do koupi nové tiskárny nebo nerentabilní výměny součástí, které byly poškozeny. Více o rozdílu mezi originálními a kompatibilními tonery si můžete přečíst zde.

Kvalitních kompatibilních tonerů se rozhodně nebojte

Na našem e-shopu www.vseprotisk.cz nabízíme kompatibilní tonery pouze od několika prověřených výrobců. Ti jsou pečlivě testováni a kvalitu jejich výrobků pravidelně ověřujeme. V případě, že budete muset u nás zakoupený kompatibilní toner reklamovat, vyměníme vám ho za nový. Pokud by se stalo, že z důvodu vadného kompatibilního toneru, který jste u nás koupili, bude vaše tiskárna poškozena, naši technici vám ji zdarma opraví.

Vitamin C jako zbraň proti jarní únavě k objednávce kompatibilních tonerů

S jarem přichází nechvalně známá jarní únava, nedostatek energie a to může mít za následek depresi a špatnou náladu. Zbraní na železnou imunitu i nervy je vitamin C. Ke každé vaší objednávce alespoň 4 kompatibilních tonerů vám jako dárek k balíku přihodíme právě balení vitaminu C. Akce platí do 9. května nebo vyprodání zásob. Dodejte šťávu sobě i své tiskárně: https://www.vseprotisk.cz/jarni-posila a využijte příchodu jara jako příležitosti k posílení imunity organismu i mysli slunečními paprsky a pozitivní energií. Starosti a negativní myšlenky nechte v zimě.

Jarní posila v podobě Vitaminu C jako dárek k vaší objednávce