Chcete se věnovat tiskárně nebo svému podnikání?

Vybavení kanceláře dnes představuje nemalé náklady, které vaši firmu na počátku zbytečně finančně zatíží. Jedním z takových je i tiskárna, bez které se dnes téměř žádná firma neobejde.

Pokud se rozhodnete investovat do tiskárny, zamyslete se nejprve nad tím, o co všechno se budete muset v souvislosti s jejím pořízením starat. Nejde pouze o její nákup, ale především o náklady na její instalaci, čas strávený nad manuálem, zaškolování zaměstnanců, obstarávání náplní a v neposlední řadě také řešení jejích poruch. A otázka zní: „Máte opravdu čas a kapacity řešit výše uvedené?“

Kompletní servis k tiskárnám vám ušetří čas i peníze

Pokud jste si odpověděli na výše položenou otázku a uvědomili si, že namísto času stráveným nad tiskárnou, by jste ho raději věnovali svému podnikání, tak čtěte dále. Některé firmy stejně jako ta naše, dnes neprodávají pouze tiskárny, ale nabízí k nim také kompletní servis. Navíc pokud nechcete do zařízení na počátku investovat peníze, můžete stroj společnosti postupně splácet.

A jak konkrétně tento proces probíhá v naší firmě?

Nejprve vás trochu vyzpovídáme, budeme chtít znát, co a jak často tisknete. Na základě dat o vašem stávajícím či předpokládaném tisku vám vybereme tiskárnu, která bude pro vaši firmu kapacitně nejvhodnější a ekonomicky nejefektivnější. Zároveň vám garantujeme, že od nás dostanete jeden z nejnovějších a nejlepších strojů na trhu. Přeci jen máme v tomto oboru 20let zkušeností a sledujeme nejnovější trendy a novinky.

Přivezeme, nainstalujeme, zaškolíme

Výhodou takovéto služby není jen výše zmíněné, ale tiskárnu vám náš servisní technik do firmy dopraví (a to po celé ČR), nainstaluje a také po sobě uklidí. Navíc nebudete muset ztrácet čas nad uživatelským manuálem, jelikož náš technik vás i vaše zaměstnance odborně zaškolí.

Tiskárna nebo podnikání? Na servis a instalaci tiskárny za vámi dojedeme kamkoliv, po celé ČR.

Již nikdy vám nedojde náplň v tiskárně

Díky nainstalovanému softwaru budeme mít aktuální přehled nad objemem tisku ve vaší firmě. Jakmile zaznamenáme, že vám některý z inkoustů či tonerů dochází, neprodleně vám jej zašleme. Máme velký výběr originálních tonerů a navíc je máme skladem. Jak je všeobecně známo, většina tonerů a inkoustů dojde zrovna v okamžiku, kdy potřebujeme nejvíce tisknout. To se vám s touto službou nestane.

Technický servis a podpora jsou samozřejmostí

Jistě si vzpomínáte, jak jste někdy stáli nad tiskárnou a rozčilovali se, proč stále něco hlásí nebo něco nefunguje. Náš software dokáže zaznamenávat veškeré chyby tiskárny a v případě jakýchkoliv poruch zajistíme okamžitou nápravu. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, vyřešíme to s vámi telefonicky.

Statistika tisku jako vaše úspora do budoucna

Díky statistice tisku budete mít přehled, co a v jaké objemu ve firmě tisknete. Na základě toho jsme schopni vypracovat nabídku na míru, která vám ušetří až 40% nákladů na tisku. Jednou za měsíc spočítáme, kolik stránek jste vytiskli a vyfakturujeme vám pouze využitou část spotřebního materiálu. Tento nabízený servis k tiskárnám, vám nejen ušetří peníze, ale i čas a nervy. Více informací naleznete www.bezstarosti/vseprotisk.cz

Tiskárna nebo podnikání? Náš servisní technik vám vše nainstaluje, vysvětlí a zaškolí vás i vaše zaměstnance.

„Člověk nemá nic vzácnějšího a cennějšího než je čas“

Ludwig Van Beethoven