Tipy na vánoční dárky | Vykouzlete úsměv a udělejte radost

Tipy na vánoční dárky. Dárky a vánoční čas.
Už víte, čím obdarujete vaše blízké k Vánocům? Máme pro vás několik tipů!

Vánoce se nezadržitelně blíží. Zhruba za měsíc touto dobou budete usedat ke Štědrovečerní večeři a rozbalovat vánoční dárky, které najdete pod stromečkem. Víte, čím potěšíte své blízké? Nejtěžší je vymyslet „co“. Přinášíme vám několik tipů, snad vám budou nápomocné.


Když víte, co darovat pod stromeček…

Nákup a balení vánočních dárků.

…máte napůl vyhráno.


Multifunkční dárky

Dárek by měl v první řadě potěšit obdarovaného. Když je darovaný předmět ještě i praktický, je to plus. Multifunkční tiskárna potěší manžela, kreativního potomka i maminku na mateřské dovolené.

Multifunkce tiskne fotky i dokumenty, skenuje i kopíruje, ideálně také z mobilu. Manžel kutil si vytiskne návody, postupy i pracovní dokumenty. Potomek záležitosti do školy i vtipné koláže a maminka první krůčky svého dítěte nebo recept na úžasné domácí sušenky.

Dárek v podobě multifunkční tiskárny potěší celou rodinu. Epson Expression Premium XP-6000.
Nová multifunkční tiskárna Epson Expression Premium XP-6000 má co nabídnout celé rodině. Vysoká kvalita tisku, úsporný provoz a premiové funkce.

Fototiskárna pro kreativce

Vánoční dárek v podobě kvalitní a stylové fototiskárny je balzámem na duši pro všechny kreativce a milovníky vzpomínek. Kvalitní fotky, koláže a tisk přímo z mobilu nebo rovnou kapesní fototiskárna. To je ideální dárek pro kreativní jedince.

Fototiskárna jako dárek pro všechny kreativce a milovníky vzpomínek.
Fototiskárna Canon Selphy potěší všechny kreativce. Dostupná ve třech barvách.

Kapesní tiskárna pro tisk kdekoliv

Kapesní fototiskárna, která vytiskne fotku přímo z mobilu hned po vyfocení už není jen zbožné přání. Sprocket od HP se vejde do kabelky, batohu nebo kapsy. Vytiskne vaše fotografické výtvory, ať jste kdekoliv a na počkání. Potřebujete jen signál na wifi.

Kapesní fototiskárna vytiskne fotky na počkání.
Kapesní fototiskárna vytiskne fotky na počkání přímo z vašeho mobilu.

Moderní štítkovač pro „pořádkumilce“

Vše musí být na svém místě a řádně označeno? Od úhledných kopiček v šatní skříni po pečlivě seřazené a označené kořenky v kuchyni? Sofistikovanost. Na to existuje jediná odpověď. Tiskárna samolepicích štítků. Vše bude mít své místo a popisek. Pořádku a systému hurá!

Nezapomeňte na „náhradní díly“

Řeč je o spotřebním materiálu, jako jsou klasické i foto papíry, inkousty a tonery či pásky do štítkovačů. Není nic horšího, než když nemůžete vánoční dárky otestovat hned po rozbalení. Musíte čekat do 27.12., až si budete moci koupit chybějící části k uvedení dárku do provozu. Buďte připraveni.

Do Vánoc můžete navíc za nákup originálních hp inkoustů získat až 1 100 Kč zpět nebo dálniční známku jako dárek.

Není nic horšího, než muset s používáním dárku čekat do 27.12.

I my pro vás máme dárek

Je tu vánoční čas a tak i my pro vás máme malou pozornost. K vybraným modelům multifunkčních i foto tiskáren pro vás máme dárek. Objednávejte na našem e-shopu.

Už víte, co darujete pod stromeček lidem ve svém okolí? Co byste si přáli vy sami pod voňavou borovicí najít?

Krásný vánoční čas! ?