Tiskárna bez počáteční investice | Tiskový hlavolam jsme vyřešili za vás

Lámete si hlavu, jak vyřešit tisk ve firmě? Jak ušetřit na spotřebním materiálu a zamezit situacím, které vyžadují zásah technika? Chcete dát sbohem těm smolným pátkům, kdy těsně před odchodem domů dojde barva a vás od víkendu dělí tisk jediného reportu? Tento hlavolam jsme vyřešili za vás!

Nová firemní tiskárna bez počáteční investice?

Firemní tiskárna bez počáteční investice

Nákup tiskárny či tiskáren pro firmu může být finančně náročné. Pronájem firemní tiskárny vám ušetří starosti i finance. Netíží vás počáteční investice ani docházející barvy v tiskárně. Nemusíte uhradit velkou částku najednou ani se bát výdajů za poruchy a náhradní díly.

Pronájem tiskárny je pro firmy oproti správě tiskárny vlastní silou mnohem výhodnější.

Nečekané výdaje vás nepřekvapí

Výši měsíčního poplatku si stanovíte před podpisem smlouvy. Každý měsíc tak víte, jaké budou náklady za tisk ve vaší firmě. Případné poruchy včetně náhradních dílu a práce technika máte zdarma. Automatická dodávka spotřebního materiálu je samozřejmostí. Platíte jen za to, co opravdu vytisknete.

Žádné nečekané výdaje

Díky speciálnímu softwaru máte přehled o tisku ve vaší firmě. Uživatelé se přihlašují pod pinem, můžete tak spravovat tisková práva a mít náklady pod kontrolou. Po celou dobu trvání smlouvy máte přístup k historii tisku i nákladům.

Software Optimidoc pro ty, kteří chtějí ještě víc

Jako nadstavbu nad náš běžný software vám můžeme zajistit nejmodernější řešení Optimidoc.

Software Optimidoc může nabídnout:

  • pokročilou správu tisku
  • ukládání do cloudu
  • tisk z vašeho oblíbeného úložiště
  • digitalizaci dokumentů
  • převod dokumentů do všech běžných formátů atd.

Digitalizace dokumentů a jejich dostupnost na jednom místě potěší nejen vás, vaše zaměstnance a kolegy, ale třeba i účetní. Pokročilé skenování a následná úprava dokumentů bude spásou pro nejedno oddělení. Více o softwaru Optimidoc se dočtete na https://www.vseprotisk.cz/optimidoc.

Ušetřete až 40 % tiskových nákladů

Tiskárny, které se o sebe postarají samy

  • Automatické dodávky spotřebního materiálu
  • Nonstop monitoring stavu tiskáren
  • Profesionální technická podpora
  • Nejvyšší úroveň zabezpečení
Automatické dodávky spotřebního materiálu a servis zdarma

Černobílá, barevná nebo A3

Zjistěte, kolik byste mohli ušetřit v našem počítadle. My vám připravíme nabídku ušitou na míru vaší firmě a jejím potřebám. Více informací najdete na našich stránkách https://www.pronajmisitiskarnu.cz/ .