Tiskové řešení budoucnosti | Reportáž z eventu

Poslední říjnový den jsme pro naše zákazníky uspořádali brunch. Sešli jsme se při dopolední kávě ve foyer v krásných nových prostorách Městské knihovny Písek. Posvítili jsme si na budoucnost kancelářského tisku a tiskových řešení pro malé i větší firmy, školy a obce.

Pan Jager představil technologii tisku a budoucnost kancelářského tiskového řešení.

Prezentací návštěvníky provedl pan Tomáš Jager přímo ze společnosti HP a Dalibor Janeček, vedoucí obchodního oddělení naší společnosti.

Budoucnost kancelářského tisku

Po registraci a přivítání zúčastnění usedli a byla zahájena prezentace. Pan Jager představil tiskové řešení budoucnosti, nové technologie a funkce moderních tiskáren HP.

Náš kolega Dalibor upřesnil pojem SMS (servisní materiálová smlouva), další podrobnosti a princip fungování pronájmu kancelářské tiskárny s veškerými servisními službami a možností následného odkupu tiskárny za symbolickou 1 Kč.

Více informací a možnosti pronájmu firemní tiskárny, SMS a tiskového řešení pro vaši kancelář najdete na našem webu.

Co je SMS (servisní materiálová smlouva) a princip fungování pronájmu tiskáren vysvětlil Dalibor Janeček.

Vyhlášení výherce soutěže a testování tiskáren

Po skončení prezentace byl vylosován šťastný výherce multifunkční domácí tiskárny HP Deskjet.

Štastný výherce tiskárny HP Deskjet.

Poté si zúčastnění mohli vše otestovat na vlastní kůži. Ve foyer byly připraveny A3 i A4 tiskárny HP, kde si mohli všichni účastníci eventu osahat ovládání či vyzkoušet a posoudit tisk na vlastní oči.

Tiskárny hp A3 a A4 byly připraveny k testování.

Dalibor i naši technici byli k dispozici pro případné dotazy a diskuze. Návštěvníci vzali tiskárny útokem a využili příležitosti k testování.

Následovala prohlídka knihovny s poutavým výkladem minulosti jejích zdí a schodišť. Ne vždy totiž v místech městské knihovny stály police s knihami a rozprostíraly se čítárny.

Všechno hezké jednou končí

Po návratu z prohlídky zpět do foyer už zbývalo jen se rozloučit.

Reportáž z eventu na téma: Jak vypadá tiskové řešení budoucnosti.

Děkujeme všem, kteří si udělali čas. Doufáme, že to pro vás bylo příjemně strávené dopoledne a odnesli jste si přínosné informace.

Těšíme se na další společná setkání!

Jeden komentář: “Tiskové řešení budoucnosti | Reportáž z eventu”