Video nebo návod? Vizualizace vítězí!

Video nebo návod? Shlédnout produktové video je jistě jednodušší než číst složitý návod.

K čemu jsou dobrá produktová videa?

Většina lidí nemá příliš v oblibě číst návody. Nejenže jsou obsahově dlouhé, zbytečně složité, často psané miniaturním písmem, ale dokonce je mnohdy lidé omylem zahodí spolu s krabicí od nového zboží do koše.

Z tohoto důvodu většina firem natáčí videa, která mají za úkol především seznámit uživatele s produktem, pomoct mu nejen při výběru produktu, ale také s jeho vybalením, nainstalováním a zaškolením v souvislosti s jeho mnoha funkcemi.

Videa natáčí zkušení technici

Videa v naší firmě natáčí většinou servisní technici, kteří prošli mnoha produktovými školeními. Zákazník tedy namísto složitého návodu na tiskárnu, může po shlédnutí krátkých videí dostat informace, které mu pomohou se vším, co potřebuje ke zdárné instalaci tiskárny, její napojení na wifi až po tisk z mobilního telefonu atd. Servisní technik navíc z hlediska své profesní praxe a zkušeností, dokáže o stroji napovědět zákazníkovi více než pouze konstruktivní návod.

Video nebo návod? Vybalení, instalaci, proškolení a užitečné rady vám předá pouze zkušený technik.

Tisk bez starostí?

V případě, že nemáte čas číst ani návody ani se dívat na produktová videa, tak je na místě zvážit službu, kterou naše firma nabízí. Za úplatu vám stroj dodá, zajistí jeho instalaci a proškolí celý váš team. Součástí takové služby je také automatická dodávka spotřebního materiálu jako jsou inkousty či tonery. Více informací o této kompletní službě naleznete zde.

Video nebo návod? Jak připojit počítač k tiskárně je jedním z mnoha našich videí.

Recenze je užitečná pro výběr produktu

Videa se natáčí také proto, aby si zákazník mohl produkty objektivně porovnat. K tomuto účelu slouží tzv. recenze. Díky takovému videu můžete předejít špatnému výběru, který by vás později jistě mrzel. Videa jsou krátká, výstižná, ten kdo je natáčí by měl být objektivní a upozornit vás na veškeré klady a zápory nabízeného produktu.

JEŠTĚ ZTRÁCÍTE ČAS SE ČTENÍM NÁVODU?!“