Víte, co všechno dokáže tiskárna na štítky?

Tiskárna na štítky je čím dál více oblíbeným pomocníkem nejen ve firmě, ale také v domácnosti. Doma vám plně poslouží mechanický štítkovač, díky kterému se stovky úkolů z oblasti koníčků či domácí kanceláře mohou stát jednoduššími a příjemnějšími. Chcete označit kořenky nebo šuplíky? Mechanickým štítkovačem vytvoříte 3D samolepící štítky o šířce až 9mm a nikdy se vám při práci nevybije, jelikož je bez potřeby napájení. Přesně takový je například Dymo Omega.

Mechanická tiskárna na štítky pro domácnost i do firmy.

Využijete tiskárnu štítků i v terénu?

Pro pokročilejší a náročnější uživatele jsou na trhu ruční tiskárny, které se díky svým vlastnostem hodí nejen pro práci doma, ale také ve skladu či v terénu. Mezi takové se řadí například tiskárny firmy Brother, konkrétně jeden z nejprodávanějších modelů Brother PT-110VP. Můžete je napájet jak ze sítě, tak pomocí baterií. Tato ruční tiskárna má více jak 200 symbolů, mimo jiné s elektrikářskou, bezpečnostní či telekomunikační tematikou. Je tedy vhodná také pro elektrikáře či podobné profese. Technologií termotransferu vytváří štítky široké až 12 mm. Další předností této tiskárny je, že je dostanete v praktickém kufříku. Více informací o této tiskárně v našem videu.

Brother PT 110VP je vhodný také do terénu a pro elektrikáře.

Štítky, které odolají vysokým teplotám či chemikáliím?

Vyšší řada těchto ručních tiskáren firmy Brother je například Brother PT-D400. Díky její konstrukci, široké a snadno ovladatelné klávesnici, grafickému displeji s možností náhledu se hodí na každý psací stůl. Vypadá spíše jako malý tablet či počítač. Laminované kazety s páskou se dělají v mnoha šířkách – až 18 mm, barvách a materiálech. Jejich výhodou je odolnost vůči extrémní zátěži, vlhkosti, otěru, vysoké teplotě a také chemikáliím. Můžete jí používat tedy nejen v terénu či v kanceláři, ale také například v laboratořích. Stejně jako u jejich výše jmenovaného předchůdce je lze napájet jak ze sítě, tak za pomoci baterií. Více informací opět naleznete v našem videu.

Štítky, které odolají vysokým teplotám i chemikáliím.

Chcete tisknout štítky pomocí pc nebo telefonu?

A ten, kdo hledá již opravdového profesionála mezi těmito tiskárnami, jistě ocení tiskárnu štítků, na kterou se můžete připojit z počítače či mobilního telefonu. Tento model značky Brother PT-E550WVP nabízí již 3řádkový grafický display, který je navíc podsvícený a dokáže tisknout až na pásky šířky 24 mm. Více informací se dozvíte v našem videu.

Tisk z mobilu nebo pc? To vše dokáže tiskárna na štítky.

A pokud vám dojdou do těchto strojů pásky, v našem eshopu naleznete všechny možné šířky a barvy. Stačí si jen vybrat zde. Přeci jen v tomto oboru máme více než 20let zkušeností.