VŠE PRO TISK je tu pro vás již 20 let | Děkujeme za důvěru

Jak to všechno začalo…

Před více než 20 lety se zrodila myšlenka, v roce 2001 vzniklo VŠE PRO TISK s.r.o. a dnes je tomu přesně 20 let, co jsme vám k dispozici. Postupně jsme se rozrůstali a získávali zkušenosti. Dnes jsme specialisti na tisková řešení ve firmách i domácích kancelářích.

Postaráme se o vaši kancelář

Dodáme vám vše od náplní až po skartovačky. Vybavíme vaší kancelář potřebným zařízením, abyste se nemuseli o nic starat. Ať už hledáte tiskové a kancelářské vybavení pro váš pohodlný homeoffice nebo pro vaši firmu, jsme tu pro vás.

Věděli jste, že firemní tiskárnu už nemusíte kupovat?

Jediná nevýhoda našich tiskáren je, že kávu uvařit neumí 🙂 Ale třeba za dalších 20 let…

Po vzájemné domluvě zoptimalizujeme tisková zařízení ve vaší firmě. Postaráme se, abyste nedrželi stroje, které nevyužijete nebo vám akorát zbytečně zvyšují tiskové náklady a přidělávají starosti s údržbou.

Nainstalujeme vám moderní firemní tiskárnu, která se o sebe postará sama. Tiskárnu s funkcemi, které opravvdu využijete a s nejnižšími možnými tiskovými náklady. Ty umíme snížit až o 40 %. Zaškolíme vás i vaše zaměstnance, aby se nikdo nemusel zdržovat od práce při boji s kopírkou. Žádný docházející papír nebo toner, ty vám zdarma automaticky dodáme, než zjistíte, že hladina náplně klesá. Neřešíte a neplatíte servis ani případné náhradní díly. O vše se postaráme za vás. Vy se můžete spolehnout na plynulý provoz vaší kanceláře – BEZSTAROSTÍ.

Děkujeme za 20 let

Těšíme se na další roky vzájemné spolupráce!

TÝM VŠE PRO TISK s.r.o.